Modne torebki na sezon 2021

Jakie modele torebek pozwolą ci prezentować się modnie i stylowo wiosną 2021? Zaraz zapoznasz się z najciekawszymi propozycjami wyciągniętymi wprost ze światowych wybiegów i pokazów. Modne torebki to wspaniały dodatek do najprostszych nawet stylizacji. Niektóre z nich są bowiem tak efektowne, że potrafią przeistoczyć zwykłe dżinsy i biały t-shirt w zachwycający strój.

W tym sezonie projektanci postanowili zabawić się nieco bardziej z konstrukcją torebek. Dodatki mogą być proste pod względem kolorystyki czy materiału, ale muszą wyróżniać się formą. Na ogół przypominają bryły geometryczne. Są minimalistyczne, ale to właśnie ta minimalistyczna budowa sprawia, że stają się zarazem efektowne. Szukaj więc torebek o kształcie idealnych kwadratów, trapezów czy prostokątów. Możesz postawić tutaj zarówno na klasyczne modele czarne czy szare, jak i te zdecydowanie bardziej odważne, wyróżniające się mocnymi i nasyconymi kolorami.

Już w zeszłym roku na wybiegach pojawiły się też mikro wersje znanych i powszechnie lubianych torebek. Prezentują się one tak, jak gdyby ktoś celowo je zmniejszył. Wielkością przypominają raczej portmonetki czy portfele, dlatego nie zmieścisz do nich zbyt wielu rzeczy, ale spokojnie schowasz w nich klucze czy pomadkę. Takie modne torebki sprawdzają się głównie na imprezach. Na co dzień raczej nie będziesz ich nosić, ale możesz uzupełniać nimi wieczorowe stylizacje. Na pewno zadasz wtedy szyku. Wśród mikro-torebek występują m.in. skórzane saszetki, nowoczesne nerki oraz sportowe wersje dodatków.

Zobacz więcej na https://fashionwall.pl

Redakcja janluka.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.