Strona główna
Lifestyle
Tutaj jesteś

Słodycze dla odważnych, czyli fasolki Bean Boozled

Lifestyle Data publikacji - 10 maja 2022 Autor - Redakcja janluka.pl
fasolki Bean Boozled

Zachwycające mnogością dostępnych smaków słodycze, z których niektóre potrafią być naprawdę obrzydliwe (śmierdząca skarpeta to tylko jeden z wielu przykładów!), po raz pierwszy pojawiły się w pierwszej części znanej na całym świecie serii o Harrym Potterze. Dziś jednak fasolki Bean Boozled to produkt dostępny nie tylko czarodziejom, ale i wszystkim tym, którzy nie boją się na własnej skórze sprawdzić, której wersji smakołyku przyjdzie im skosztować. Cała zabawa polega bowiem na tym, że smaków jest dwadzieścia, natomiast kolorów jedynie dziesięć. Można więc wylosować żelka o smaku przepysznym lub… naprawdę zwariowanym.

Żelki dla prawdziwych śmiałków

W opakowaniu fasolek Bean Boozled znaleźć można kolorowe żelki, które twórcy przysmaku dobrali w pary, kierując się ich odcieniem. Tak więc pomarańczowy cukierek może okazać zarówno niewinnym brzoskwiniowym przysmakiem, jak i prawdziwą niespodzianką o smaku wymiocin. Element zaskoczenia jest niezwykle istotną częścią zabawy, gdyż fasolki nie różnią się ani barwą, ani zapachem. Nie ma zatem innej możliwości, by przekonać się, na jaką wersję żelka się natrafiło, niż po prostu jej skosztować. Oryginalne słodycze od czasu pojawienia się na rynku szturmem podbiły serca wszystkich tych, którzy nie boją się wyzwań i doceniają dobrą zabawę. Fasolki Bean Boozled doczekały się również kilku edycji limitowanych (w tym zestawu z grą planszową, z której pomocą można losować kolory do zjedzenia), a także nowych, apetycznych par, dostępnych w najnowszych wersjach przysmaku.

Wyzwanie Bean Boozled

Opakowanie żelków o niecodziennych smakach to świetny zestaw zarówno na prezent, jak i jako poczęstunek na organizowanej w domu zabawie. Wśród najodważniejszych imprezowiczów popularne jest rozgrywanie zawodów, w których uczestnicy dobierają się w pary, a następnie losują, jakiego koloru fasolki Bean Boozled będą musieli spróbować. Potem z każdy z nich sięga po jedną, a reakcja mówi sama za siebie i pozwala wszystkim obecnym niemal natychmiast stwierdzić, czy śmiałek natrafili na apetyczny czekoladowy pudding, czy też musiał zadowolić się żelkiem przypominającym karmę dla psa. Należy przy tym zaznaczyć, że wszystkie produkty są absolutnie bezpieczne dla zdrowia i nadają się zarówno dla dorosłych, jak i dzieci (ze względu na ryzyko zadławienia, nie należy ich jednak podawać maluchom, które nie ukończyły trzeciego roku życia). Oryginalne smaki fasolek Bean Boozled z pewnością rozkręcą każde przyjęcie i wywołają uśmiech na twarzach uczestników – nawet tych, którzy spodziewali się wylosować kokosowego cukierka, a zamiast tego natrafili na żelka o smaku zepsutego mleka.

 

Redakcja janluka.pl

Redakcja "Jan Luka" to zespół ekspertów z pasją do zdrowego stylu życia, urody, diety, rozwoju osobistego i lifestyle'u. Każdy członek redakcji przynosi ze sobą unikalną wiedzę i doświadczenie, aby dostarczać czytelnikom rzetelne informacje oraz inspirujące treści.

MOŻE CIĘ RÓWNIEŻ ZAINTERESOWAĆ

Jesteś zainteresowany reklamą?

Antyperspirant w sprayu czy w kulce