Perły Księżniczki Fohow Guifei Bao

Perły Księżniczki to globulki, które aplikuje tak jak tradycyjne tampony. Co należy wiedzieć przed zastosowaniem Fohow Guifei Bao? Przy jakich infekcjach polecane są perły?

Czym są Perły Księżniczki?

Perły Księżniczki Fohow Guifei Bao to jednorazowe tampony, które stosuje się najwcześniej 2 dni po menstruacji w celu oczyszczenia organizmu z zanieczyszczeń i toksyn. Jedno opakowanie zawiera 6 globulek i stanowi miesięczną kurację. Dla podtrzymania efektu terapii zaleca się stosowanie pereł raz w miesiącu. W skład pereł wchodzą starannie opracowane zioła, m.in. ekstrakty z: korzenia Ku-shen, z korzenia selernicy, z żywicy czarciuka smoczego, z kwiatów krokosza barwierskiego lub z korzenia dzięgla chińskiego czy sok z aloesu. Mimo naturalnego składu, przed zastosowaniem produktu należy wykonać próbę uczuleniową. Osoby wrażliwe lub mającę uczulenie na którykolwiek składnik preparatu nie powinny go używać. 

W niektórych przypadkach tampony mogą wspomóc terapię przeciwko infekcjom pochwy, gdyż Perły Księżniczki wykazują działanie bakteriobójcze i przeciwzapalne. 

Co warto wiedzieć?

Perły Księżniczki Fohow Guifei Bao nie są lekiem – mogą złagodzić lub pomóc wyleczyć dolegliwości intymne. Jednak przed ich zastosowaniem należy zapoznać się z informacjami na opakowaniu i na stronie producenta. Fohow Guifei Bao nie można stosować w trakcie menstruacji, u kobiet ciąży i podczas karmienia piersią, a także u kobiet, które nie odbywały jeszcze stosunków seksualnych. Przeciwwskazaniem do stosowania jest również antykoncepcja mechaniczna, na przykład spirala oraz produkty podawane drogą dopochwową, na przykład wyroby medyczne.  W przypadku, gdyby dolegliwości intymne nie ustąpiły, trzeba skonsultować się z lekarzem ginekologiem.

Wiele użytkowniczek zgłasza, że w trakcie kuracji pojawiły wypadające “białe kłaczki” z pochwy. Jest to złuszczony naskórek i całkowicie naturalny efekt terapii. U niektórych kobiet może też pojawić się swędzenie i pieczenie, jednak powinno szybko ustąpić. 

Podczas kuracji należy szczególnie dbać o higienę intymną – ubierać bawełnianą i przewiewną bieliznę oraz używać naturalnych mydeł bez silnych detergentów. Aby uniknąć ubrudzenia bielizny, zaleca się stosowanie wkładek higienicznych, a w niektórych przypadkach – podpasek. Nie zaleca się podczas przyjmowania pereł odbywania stosunków seksualnych i irygacji pochwy. 

Kiedy polecane są Perły Księżniczki?

Perły Księżniczki Fohow Guifei Bao polecane są w przypadku nawracających infekcji pochwy, w tym grzybicy lub mięśniaków. Celem ich stosowania jest oczyszczenie organizmu z zanieczyszczeń oraz wspomaganie leczenia tradycyjnego. Ponadto, Perły Księżniczki mogą być pomocne przy nieregularnych lub opóźnionych miesiączkach. 

Niektóre panie zastanawiają się, czy perły mogą pomóc zajście w ciążę. Należy pamiętać, że tampony działają na przywrócenie zdrowia pochwy, czyli jej kwaśnego środowiska, co pośrednio może przyczynić się do możliwości zajścia w ciążę. Jednak nie można jednoznacznie powiedzieć, że Fohow Guifei Bao pomoże w zajściu w ciążę. 

Redakcja janluka.pl